MINI PATELNIA TYTANOWA 16cm BERLINGER HAUS BH-8076 SAHARA
Opis
Garnki, patelnie i akcesoria z serii SAHARA COLLECTION firmy BERLINGER HAUS wykonane są z wysokiej klasy aluminium pokrytego wewnątrz potrójną powłoką tytanową o bardzo wysokim współczynniku twardości. Powłoka zewnętrzna w kolorze kremowym matowym. Te atrakcyjne i modne naczynia wyposażone są standardowo w uchwyty typu SOFT TOUCH (silikon handle). Przystosowane do wszystkich rodzajów kuchenek: gazowa, elektryczna, ceramiczna, halogenowa, za wyjątkiem indukcyjnych.
Wymiary: Ø16 x 4,2 cm
Specyfikacja:
- powłoka tytanowa nieprzywierająca TYTAN PRO w kolorze kremowym
- materiał: wysokiej jakości odlewane aluminium
- rozmiar idealny do jajek sadzonych
- uchwyt soft touch
- do wszystkich rodzajów kuchenek: gazowej, elektrycznej, ceramicznej, halogenowej, za wyjątkiem indukcyjnej.
- kolor: kremowy matowy
Wytrzymałe naczynia z odlewanego aluminium umożliwiają przygotowywanie potraw bez przywierania i z małą ilością tłuszczu. Warstwa tytanowa sprawia, że patelnie są niezwykle odporne na zarysowania. Można w nich przygotować pyszne i zdrowe potrawy, które nie utracą soczystości i walorów odżywczych.
Zalecane jest delikatne czyszczenie w celu utrzymania doskonałej kondycji produktu, dlatego należy unikać codziennego czyszczenia w zmywarce. Zaleca się mycie ręczne.

Dane techniczne
| MATERIAŁ WYKONANIA (dominujący) | ALUMINIUM |
| POKRYWA W ZESTAWIE | NIE |
| ROZMIAR | 16cm |
| KOLOR (dominujący) | KREMOWY |
| POWŁOKA | TYTANOWA |
Bezpieczeństwo





















