tel: 22 667 08 78 (pon. pt. 9-18) mail: info@garnkiswiata.pl
do kasy suma: 0,00 zł

MASZYNKA DO KROJENIA FRYTEK WARZYW KINGHOFF KH-1912

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 39,00 zł 39.00
ilość szt.
Zyskujesz 0 pkt [?]
dodaj do przechowalni
Producent: KINGHOFF
Kod produktu: KH-1912

Opis

Maszynka do krojenia ziemniaków na frytki. Krajalnica składa się z korpusu wyposażonego w antypoślizgowe nóżki oraz zdejmowalnego ostrza ze stali nierdzewnej do krojenia ziemniaków na frytki a także krojenia warzyw w słupki. 

To niezastąpione urządzenie w każdej kuchni, które pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek, jednocześnie zapewniając perfekcyjne efekty krojenia. Dzięki solidnej konstrukcji i innowacyjnym rozwiązaniom maszynka jest nie tylko funkcjonalna, ale również trwała.

Cechy produktu:

  • Szybkie i równe krojenie – jednym ruchem przekształcisz całego ziemniaka w 36 równych kawałków (zależnie od średnicy ziemniaka) o przekroju 10 x 10 mm, idealnych do przyrządzenia chrupiących frytek.
  • Trwałe materiały wysokiej jakości – korpus maszynki wykonany jest z solidnych tworzyw, a ostrze ze stali nierdzewnej, co zapewnia jej długowieczność i odporność na uszkodzenia.
  • Stalowe ostrze – wyjątkowo ostre, precyzyjne i łatwe do wyczyszczenia, zapewnia szybkie krojenie nie tylko ziemniaków, ale także innych warzyw, takich jak marchewka, ogórek czy bataty.
  • Stabilność podczas pracy – antypoślizgowe nóżki na podstawie zapewniają bezpieczeństwo użytkowania, zapobiegając przesuwaniu się maszynki podczas krojenia.
  • Wszechstronność zastosowania – oprócz ziemniaków, krajarka świetnie nadaje się do krojenia wielu innych warzyw, co czyni ją idealnym rozwiązaniem do przygotowywania sałatek, przystawek i dekoracyjnych przekąsek.
  • Ergonomiczny design – maszynka jest wygodna w użyciu, a jej kompaktowy kształt sprawia, że łatwo ją przechowywać w kuchni.
  • Wymiary maszynki: 25,2 x 11,6 x 12,3 cm

 

Wskazówki dotyczące użytkowania:

  • Aby uzyskać najlepsze efekty krojenia, zaleca się używanie warzyw o średnicy nie większej niż 6.5 cm.
  • Po użyciu maszynki można łatwo umyć ostrze i korpus, zapewniając higienę i gotowość do ponownego użycia.
  • Jeśli chcesz pokroić bardzo twarde warzywa jak np. bataty, muszą być to koniecznie przynajmniej częściowo ugotowane. Krojenie zbyt twardych warzyw uszkodzi ostrze maszynki.

 

Bezpieczeństwo

Produkty powiązane

Bestsellery
BUTELKI 300ml DOZOWNIK DO OLIWY OCTU BALSAMICZNEGO
BUTELKI 300ml DOZOWNIK DO OLIWY OCTU BALSAMICZNEGO

45,00 zł

Cena regularna: 55,00 zł

Najniższa cena: 45,00 zł
szt.
CHLEBAK STALOWY Z DESKĄ DO KROJENIA KINGHOFF KH-1072
CHLEBAK STALOWY Z DESKĄ DO KROJENIA KINGHOFF KH-1072

84,00 zł

Cena regularna: 126,50 zł

Najniższa cena: 84,00 zł
szt.
MLECZNIK DZBANEK STALOWY DO SPIENIANIA MLEKA 350ml
MLECZNIK DZBANEK STALOWY DO SPIENIANIA MLEKA 350ml

36,00 zł

Cena regularna: 41,00 zł

Najniższa cena: 36,00 zł
szt.
ZESTAW DO SERWOWANIA SUSHI dla 2 osób
ZESTAW DO SERWOWANIA SUSHI dla 2 osób

64,00 zł

Cena regularna: 79,00 zł

Najniższa cena: 64,00 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium